More 2006

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Post by mixitron »

nameless.developer wrote: Pročitaj sledeću temu pažljivo i do kraja: http://forum.freebiking.org/viewtopic.php?t=217
All the much wiser...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

nameless.developer wrote: Malo sam duže na listi od tebe, pa znam za još par baš nezgodnih čarki. Najmučnije mi je bilo ono kada su momci iz Pobede osvojili najviši vrh Bosne, Maglić, pa je krenulo pod*ebavanje i ismejavanje od strane vodećih ljudi sa liste.
Tvom Mensa IQ-u stvarno ne priliči da budeš toliko naivan... To pod*ebavanje je trebalo da bude još žešće, jer se zaista ne radi ni o kakvom "mladom entuzijasti" koji je iz čistog zadovoljstva nosio bicikl na vrh planine, nego je čovek zapravo prevejani biznismen sa maskom nevinašceta i altruiste. I na taj vrh, a i na ostale vrhove na koje je kasnije izneo bicikl, učinio je to zato što je našao sponzora koji je to pošteno platio kako bi materijal iskoristio u reklamne svrhe. Kako kažu, para vrti gde burgija neće 8) . Dakle nema nikakvog mesta oduševljavanju, čestitkama i divljenju, čist biznis je u pitanju...
User avatar
nameless.developer
Posts: 101
Joined: 22 Aug 2005, 19:06
Location: Duketown
Contact:

Post by nameless.developer »

bluealek wrote:... nego je čovek zapravo prevejani biznismen sa maskom nevinašceta i altruiste...
E, to je već nešto drugo :shock: ali trebalo je tako reći još onomad.
Image
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Post by pedja »

Nemam nista protiv da se ovde ostavljaju linkovi ka interesantnim informacijama, ali mi itekako smeta kada neko pokrene temu samo zato da bi se reklamirao, a doci na neki forum, pokrenuti temu u kojoj ce da stoji: "Dodjite kod mene na forum" je krajnje nekorektno ponasanje.

Uopste nije bitno koji je forum u pitanju.
Skituljko
Posts: 5
Joined: 04 May 2005, 18:05

MORE 2006 relativno novi poziv

Post by Skituljko »

Kad je vec otvorena diskusija, da ne propada za dzabe...

Oce neko mozda jos biciklom na more?

Trazim drustvo, krenuo bih 12.08. mozda i neki dan kasnije, nije problem. Marsruta totalno dogovorljiva, ali samo pre polaska. Klasika, do Valjeva nekim prevozom a onda preko Debelog Brda ili nekim alternativnim pravcem do Tare. Mozda i dva dana, tri, na Tari da provedemo. Zatim republika Srpska, Visegrad, pa tokom drine. Mogu i neki rafting da dogovorim. Sto se tice Crne Gore putanja totalno dogovorljiva, meni je sve interesantno. Par dana na moru, na par mesta recimo, i povratak kuci busom ili vozom. Trajanje do mora recimo desetak dana.
Ako je neko raspolozen moze ovde, a moze i na email

skituljko@gmail.com

zoran
Skituljko
Posts: 5
Joined: 04 May 2005, 18:05

Re: MORE 2006 relativno novi poziv

Post by Skituljko »

Skituljko wrote:Kad je vec otvorena diskusija, da ne propada za dzabe...
Polazak je pomeren za sredu 16. 08
Post Reply