Biciklisticki dresovi

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Nešto ovako

napred
Image

nazad
Image

P.S. Ova taman odgovara više nosimo nego što vozimo :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Biciklisticki dresovi

Post by arxmilan »

Ma ja nasao bilo k9ju maju....:)
Barda ova prednja strana mi je skroz super da bude ispunjena nekim bodljama travom lozama bilo sta i da stoji natpis freebiking u svemu tome.Iscrtacu to ovih dana pa kako se slozite :) a za zadnji deo...nem pojma :) ook mi je i ovako nesto sto si stavio...videcemo jos predloga,valjda
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Drugari ja se nadam da cu ovih dana ugrabiti vreme da skocim do naai-a da vidim kako izgledaju dresovi, da vidim velicine i u kojoj boji imaju osnovni model. Ovaj bardin predlog napred logo freebikinga, na ledjima neka slika, mozda jos neka linijica, prugica ili bilo sta da ubije monotoniju je sasvim ok...
Dok nam se jos neko ne javi kao zainteresovan evo igrajte se malo dizajniranjem...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by shebez »

Juce sam u prolazu bio blizu naaia i svratim, "kad medjutim" ne rade. Rade od ponedeljka do petka ono od 8:00-16:00 ili 9:00-17:00, a i ja radim u to vreme i nemam pojma kad cu da budem slobodan tako preko dana. Pa ajde ako neko ima vremena a kojim slucajem se nadje kod pancevackog mosta neka svrati da se raspita. Oni su u onom starom vunarskom kombinatu, vide se njihovi jarboli sa puta sa zastavom naaia nema sanse da se promasi...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Biciklisticki dresovi

Post by arxmilan »

aj ja cu sutra probati posto imam slobadan dan, pa cu slikati sta ima...
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Biciklisticki dresovi

Post by arxmilan »

evo bio sam...u sustino sve sam saznao sto se moglo i preko telefona...cena im je 25 evrica...a sto se tice velicina imaju sve e sad rekli su mi da su to njihove velicine pa nemam pojma sta sada da radimo sa tim.
Sto se tice dresova, ok su slikao san neke pa cu postaviti slike kad dodjem kuci.Mislim da sve sto treba da uradimo jeste da smislimo logo i odnesemo na stampu...
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by IRalic »

arxmilan wrote:.a sto se tice velicina imaju sve e sad rekli su mi da su to njihove velicine pa nemam pojma sta sada da radimo sa tim.
.

Obicno je obim grudi ono prema cemu se orjentise. Odnosno oni treba da kazu npr. "nasa velicina ta i ta i u grudima obima tog i tog"
onda izmeris sebe, i to je to ;)
E sad, tesko da samo obim grudi moze da bude dovoljan da dres svakom pase.
Kroj je verovatno pravljen po prosecnom sportskom biciklisti koji svaki dan prelazi 200km kao trening.
A isti tesko da ce da pasuje nekom ko ima aero stomak, ili je pak previse mrsav.
Najbolje bi bilo da ako vec prave po nekom univerzalnom kroju, da svako ode tamo i proba dres u toj velicini,
i vidi da li mu odgovara.

Drugar u Poljskoj ponekad porucuje dresove za svoje udruzenje, i kod njih ti likovi sto rade majce od SVAKOG POSEBNO uzimaju SVE mere,
dakle i obim grudi, i obim struka, i duzinu ledja kao i obim nadlaktice gde ide rub rukava i obim vrata.
I svaki dres onda dolazi sa imenom i prezimenom na pakovanju, i nema sanse da nekom ne pasuje.
I sve to otprilike istu cenu kao i kod ovih nasih, a materijal vrhunski, kao i stampa.

Sve u svemu, mislim da bi ja takodje bio zainteresovan za jedan, ali ne bih voleo da kupim nesto na nevidjeno (sto se materijala i kroja tice)
i da onda to ne nosim uopste, jer mi je na vratu preusko i previsoko, ili sljampavo oko struka, ili su mi rukavi siroki i dugacki do laktova ..


Pozzz :)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Biciklisticki dresovi

Post by arxmilan »

pa i ja sam za to da bi bile lepo da ko god moze odemo lepo i probamo sta nam odgovara....naravno kad dodje trnutak porudzbine..
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Znači da se saberemo:

1. arxmilan
2. shebez
3. barda
4. bluealek
5. vladas
6. iralic
7.
8.
9.
10.

Ajte, još malo pa nestalo :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by alazovic »

Ja kao čekao da budem trinaesti, al ne mogado' više :)

7. Vladimir Petrović Pižon... Uh, davna vremena --> alazovic !!!
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Biciklisticki dresovi

Post by arxmilan »

http://www.flickr.com/photos/44755804@N08/?saved=1

ljudi sta mislte ovako nesto...ja sam zamislo da slova budu teksture kao tragovi gume,da se ovako pruza gradient boje i da odozdo na gore krene kao neko trnje koje ce da se omota oko slova...sve kao sto vec postoji logo....
dajte neke vase predlogee
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by barda »

Milanče, mislim da nije baš dobro, logo treba da je čist i čitljiv i sa što manje detalja a ostalo oko njega može da bude bodljikavo, od tragova guma i sl.

A gde je tu Rajko?
Ajde Rajko, penzioneri imaju 10% popusta :D , a i treba da imaš lepu opremu kada budeš vozio Azurnom obalom!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by bluealek »

Dečki, izvin'te što zabušavam u konsultacijama na ovu temu, nešto sam bio zaglibljen u posao ovih dana. Dakle, naravno da sam i ja zainteresovan za dres, a što se idejnog rešenja tiče, meni se Bardov predlog jako dopada i ne bih ja tu ništa menjao. Svaka čast!
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by alazovic »

Sale, pa ti si četvrtoplasiran na spisku i bez svog znanja :)

A ako u realizaciji ovog projekta dođe do stadijuma probanja dresova. verovatno ću biti zadovoljan dimenzijama koje odgovaraju Shebezu ili Vladi Sremčeviću, čisto da to ostane negde notirano. Ne bih dolazio u BG samo zbog oblačenja.

Za kraj ostaje gimnastika u vezi plaćanja i isporuke koju ću već sa nekim dobrovoljcem od vas završiti, na dobrobit cele freebiking zajednice...
:)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Biciklisticki dresovi

Post by rajko55 »

Alo narode tu sam i ja za dres :D ,meni treba slican Saletovom koji otvara u struku :lol:,dres je O.K. Slabo posecujem ovu stranicu niste valjda mislili da ovo uradite bez JA :) a vec kad smo kod majica dajte bar u dve boje mislim dve majice,vec kad vozimo ture uglavnom po 2 dana da budemo i originalni.pozdrav
Post Reply