Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by KUSHA »

Prvo bih zamolio Sasshu da mi za subotu spremi jadan ali vradan BUREK za dorucak.A sad da prijavim dolazak mene i jednog drugara.To su dva komada.Ako se Aco javi bice nas tri.Obozavam subotnji frustuck.
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by x3m_optimus »

Da Sale, mozes i mene da racunas slobodno, sve sam otkazao sto sam imao za taj 10. jos davno vec, tako da sam free...

Samo, ne deluju mi prognoze ni malo optimisticno za vikend :? Doduse, ima do vikenda jos ihaaaj, al' bice opet neki zajeb od vremena i to teski ako je sudeci po prognozama na bilo kojem od sajtova koje sam gledao...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by bluealek »

Posle svih odlaganja bilo bi zaista glupo da moramo ponovo zbog loših vremenskih prilika da odložimo, ali stoji da je pedaliranje van asfalta outdoor aktivnost koja po kiši zaista nema nikakvog smisla. Još je rano da prognoze koje vidimo možemo da smatramo relevantnim, ali za sada zaista svi izvori najavljuju kišu za petak i subotu. Hajde da vidimo kako se razvija situacija po pitanju nedelje, pa da možda vožnju pomerimo za nedelju, ako vremenski izgledi budu bolji. Mislim da ćemo kvalifikovanu odluku moći da donesemo tek tamo negde u četvrtak.

Nikako ne bi valjalo da nam čitav taj vikend otpadne, jer sam raznim poslovnim obavezama popunio već sve vikende pre sredine maja :(

Inače, gore pobrojanoj osmorki beograđana pridodata su tri imena - pored Polara koji se javio ponudivši prevoz (hvala), Bane i Žile su mi stavili do znanja da bi išli. Dakle, za BG ekipu nam trebaju minimum 3 auta, što verujem da neće biti problem obezbediti.
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by shebez »

Sale, ne znam da li da racunate na mene ja sam se upravo vratio sa trodnevne voznje po zapadnoj srbiji i zeznuo sam zadnji tocak ako to stignem da sredim i ako mi se jos neke kockice poklope ja se javljam.
Pozdrav
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
anadela
Freebiker
Posts: 42
Joined: 06 Jun 2009, 17:53

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by anadela »

Ondak da se prijavi jos jedan novosadki autic sa Jelenom(pingvin), Perom i samnom.
Ako bi se pomerala voznja, nedelja je isto ok....pa....sacekacemo jos...
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by barda »

Ja sam takođe spreman, i čekam četvrtak da vidim vremensku prognozu i pregovor sa ženinom rodbinom u Resavici da li će nas primiti na konak.... :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by alazovic »

KUSHA wrote:da prijavim dolazak mene i jednog drugara.To su dva komada.Ako se Aco javi bice nas tri.
Ma ja svakako dolazim, padala liša ili ne...
Navikao sam da po Kučaju vozim u takvim uslovima, prosto se iznenadim kad je suvo :lol:
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Mirko
Posts: 4
Joined: 24 Feb 2010, 10:56

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by Mirko »

Samo da potvrdim dolazak mene i jos dva drugara iz Kragujevca, nadam se da ce vreme da nas posluzi pomeranje za nedelju nebi smetalo ako se pokaze kao pametniji potez. Pozdrav do vidjenja
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by arxmilan »

ja mogu odma da kažem samo da mi nedelja ne odgovara jer je tad trka, a što se tiče tih odlaganja zbog kiše i toga... :?: :?: :?: :?:
Prognoza za danas je bila...kiša i sneg a zavrsio sam na Jablaniku sa takvim vremenom da me lice peče koliko je bilo jako sunce..
Koja je poenta tog odlaganja više...najbolje da ostanemo kući da se nebi istopili..
Što se tiče prevoza kod mene ima mesta za dva bajkera pored mene stim da očekujem vaše odluke jel idemo ili ne, pošto bi možda išli još neki prijatelji.
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
draganpn
Posts: 10
Joined: 28 Mar 2010, 18:53

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by draganpn »

Jezik pregrizli svi oni koji kazu da ce u subotu da bude kisa.Onaj odezgore je zamoljen od Paracinaca da taj dan bude lep i suncan i tako ce biti vidimo se u subotu u Resavicu ide oko pet Paracinaca i dva iz Cuprije pozdrav svima koji su zagoreli za sumskom voznjom.
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by bachaman »

Potvrdjujem svoje prisustvo za 10ti (ili 11ti)
Sto se tice prevoza, dogovoricu se sa Milanom (arxmilan).
Stvarno vise nema smisla da odlazemo, jedino ako bash bash bash padnu "pecheni volovi" :) :)
djole nis
Freebiker
Posts: 13
Joined: 14 Feb 2010, 13:01

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by djole nis »

S obzirom da će verovatno vreme biti OK (kiša uveče u subotu), ja se prijavljujem za učešće s tim što moram da nađem još nekog iz Niša ili okoline (jer je moj komšija sprečen), jer mi se sam ne isplati da idem. Ukoliko je neko zainteresovan, a nema prevoz, ja imam karavan vozilo sa uzdužnim i poprečnim običnim nosačima na krovu tako da mogu da se stave bajkovi, a ako smo samo dvojica oba bajka mogu stati u autu... Nadam se da će biti još nekog pa da se lepo izvozimo i okrepimo.

Pozdrav.
Đole
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by bluealek »

Đole, vidi sa Milanom Drakulićem i njegovom ekipom iz Niša, oni su poprilično sigurni učesnici. Verovatno možete da se iskombinujete nekako oko prevoza.
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by sssasa »

...ko sta radi ja ko penzioneri, sedim i gledam vremensku prognozu. Ako je za verovati ovome trebalo bi sve biti izvodljivo i vozno. Ovi majstori dosta dobro "nagadjaju" pa se nadam da ce i ovog puta biti tacni:

http://freemeteo.com/default.asp?pid=22 ... 43&nDate=4

E sad to koliko su teren i putevi zavodnjeni od ovih 'kisica" :lol: mislim da nam nece predstavljati problem.

Pozarevacka ekipa i dalje bez otkaza do sada znaci trebalo bi da stignemo kompletni po najavi.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by bluealek »

Slažem se da se prognoza popravlja i sve je izvesnije da će sve ići po planu upravo u subotu. Što se BG ekipe tiče, evo rasporeda po kolima:

Moj auto:
Bane
Žile
Sloba
Ja

Milanov auto:
Milan
Miroslav
Boško

Polarov auto:
Polar
Argus
Luka

Dejanov auto:
Dejan
Shebez?

Dejan mi je rekao da može da poveze još jednoga sem sebe jer bajsevi idu u kola (nema nosače). Ako Shebez ne ide, onda znači da imamo još jedno slobodno mesto. Ako nema kandidata za dotično, mogao bih ja da mu dam nekoga iz ekipe u mom autu, taman da se ne guramo četvorica bez potrebe. Sve u svemu, beogradska ekipa broji 11 ili 12 ljudi.
Locked